Targi Fit & Beauty 2016

Maj 15, 2016

02Wystawcy042.jpg

W dniach 14 i 15 maja 2016 r. po raz drugi odbyły się Targi „Dni Fit&Beauty”. Krakowskie Centrum ICE,  to nowy obiekt wystawowy w Polsce, w którym można było zaprezentować produkty z całego kraju. Hasłem przewodnim targów było ZDROWIE, AKTYWNOŚĆ i URODA. Wydarzenie skupiło miłośników aktywnego i zdrowego stylu życia. Nie mogło zabraknąć również zainteresowanych nowinkami w temacie mody i urody.  Tym samym, Targi stały się idealnym miejscem dla produktów marki Bakal, które zostały stworzone z myślą o osobach aktywnych.

Część FIT wydarzenia odbyła się pod okiem Dyrektora Programowego „Dni Fit&Beauty” Jacka Bilczyńskiego- redaktora naczelnego FIT MAGAZYN, znanego promotora zdrowego stylu życia oraz trenera personalnego. Z kolei strefę BEAUTY prowadziła Aneta Zadroga, redaktorka naczelna EKSMAGAZYN oraz wydawca i autorka powieści dla kobiet „Momenty”.   W obu strefach można było oglądać występy Gwiazd Fitnesu, reprezentantów świata mody oraz showbiznesu. Największym zainteresowaniem cieszyły się wykłady: Daniela Majewskiego „Majewski trenuje”, Akopa Szostaka, Oli Żelazo oraz Katarzyny Dziurskiej. Na targach pojawili się również Fit Lovers, „Warszawski Koksu” i wiele innych znanych osobowości znanych z polskiej areny sportu.

Przez dwa dni wydarzenia Centrum ICE odwiedziło ponad 15 tysięcy osób. Świadczy to o ogromnym zainteresowaniu tematyką aktywności i zdrowiej diety. Targi „Dni Fit&Beauty” wzbogaciła Gala Finałowa Konkursu MISS FIT Polski 2016 i MISTER FIT Polski 2016. Obowiązkowym kryterium Miss i Mistera Fit jest codzienne stosowanie zasad racjonalnego odżywiania oraz umiejętność zarażania innych zdrowym trybem życia. Wsparciem do tego typu poczynań są pełnowartościowe produkty serii Bakal Sport prezentowane  podczas wystaw w strefie FIT.

Oferowane przez markę Bakal produkty cieszyły się dużą popularnością i zainteresowaniem. Prezentowane były mieszanki bakalii Bakal Sport opracowane z myślą o osobach aktywnych, mixy ziaren do sałatek Bakal fit for you, które łatwo i szybko urozmaicą każdą sałatkę oraz 4 ZIARNA, czyli znakomita recepta na chleb do własnego wypieku. Nie można również zapomnieć o moreli naturalnej, pozbawionej siarki i konserwantów. Dla zainteresowanych przygotowany został konkurs, w którym do wygrania były kosze pełne wartościowych produktów Bakal. Chętni do wspólnej zabawy musieli wykonać śmieszne zdjęcia w naszej fotobudce, które zostały opublikowane na naszym fanpage’u. Te z największą ilością like’ów, wygrywały „zdrowe trofeum”. Okazało się to strzałem w 10 a idea zdrowego stylu życia przyświecała pod hasłem „Bakal Sport”!

Więcej informacji znajdziecie na stronie „Dni Fit and Beauty” : http://www.dnifitandbeauty.pl/ oraz na fanpage’u bakalcom.

01Wystawcy108.jpg01Wystawcy019.jpg

Zdjęcia wykonane przez: Michał Łepecki, FIT Magazyn

Naszych produktów szukaj m. in. w:

Dołącz do nas na Facebooku

Konkursy, nowości, eventy - chcesz być na bieżąco?
Wpisz swój e-mail.

Zapisz się na newsletter!

Przejdź do strony