Herbalife Ironman Gdynia 2016

Sierpień 7, 2016

14151858_1247500035300308_1102315777_o.jpg

Pierwszy weekend sierpnia zamienił Gdynię w Sportową Stolicę Polski a wszystko za sprawą prestiżowego wydarzenia sportowego Herbalife Ironman Gdynia 70.3. Zawodnicy pochodzący z ponad 40 krajów świata, musieli zmierzyć się z trasą pływania, która wynosiła 1,9km, trasą rowerową 90km oraz trasą biegową 21,1 km. Była to druga edycja wydarzenia pod legendarnym szyldem Ironman’a.

Zawody co roku zyskują na popularności dzięki rosnącemu zainteresowaniu zdrowym i aktywnym trybem życia. Z racji tego, że jest to największe triathlonowe wydarzenie sportowe w Europie, liczba kibiców oscylowała w okolicach 50 tysięcy! Przed głównym biegiem odbywały się również IRONMAN Kids oraz dystans sprinterski Ironman. Zwycięzcą tegorocznej edycji głównego biegu został Ivan Tutukin a pierwszą kobietą na mecie niezwyciężona Diana Riesler.  Jako pierwszy Polak bieg zakończył Miłosz Sowiński. Wśród zawodników nie zabrakło znanych polskich artystów oraz reprezentantów świata biznesu. Łącznie linię mety przekroczyło 1920 osób.

Zarówno start jak i meta zawodów znajdowały się w okolicach gdyńskiego Skweru Kościuszki, na którym odbywała się część EXPO oraz Pasta Party- jest to miejsce, w którym zawodnicy mogli posilić się pełnowartościowym posiłkiem. Tradycyjnie, nie mogło zabraknąć marki Bakal z ofertą produktów serii Bakal Sport i Bakal Fit for you. Prezentowano mieszanki bakalii Bakal Sport skomponowane przez dietetyka, mixy sałatowe i morelę naturalną, pozbawioną dodatku siarki. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszyła się mieszanka do wypieku chleba 4 ZIARNA, idealnie wkomponowana w idee pełnowartościowej diety. Mieszanki Bakal Sport znajdowały się również w pakietach startowych zawodników oraz na Pasta Party.

Stoisko Bakal Sport odwiedziło mnóstwo osób zainteresowanych naszą ofertą oraz wzięciem udziału w konkursie z fotobudką. Kosze produktów Bakal trafiły do właścicieli zdjęć z największą ilością likeów na naszym Fanpage’u Bakalcom. Przez 3 dni przekazywaliśmy idee racjonalnego żywienia i pełnowartościowej diety.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy kolejnych sukcesów!

14218408_1247501401966838_617468508_n.jpg

Wszystkie prawa zastrzeżone, fot:www.sportografia.pl www.sportevolution.pl

Naszych produktów szukaj m. in. w:

Dołącz do nas na Facebooku

Konkursy, nowości, eventy - chcesz być na bieżąco?
Wpisz swój e-mail.

Zapisz się na newsletter!

Przejdź do strony