Enea 5150 Warsaw

Czerwiec 11, 2017

11 czerwca 2017 roku odbyła się druga edycja Enea 5150 Warsaw-prestiżowych zawodów, organizowanych na licencji World Triathlon Corporation. Do stolicy przyjadą miłośnicy triathlonu z ponad 20 krajów świata, by zmierzyć się z dystansem olimpijskim. Do pokonania będą mieli 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze i 10 km biegu. Na linii startu stanęło ponad 1000 zawodników.

Część pływacka została rozegrana nad Zalewem Zegrzyńskim. Następnie uczestnicy zawodów przejechali rowerami do centrum Warszawy. Na placu Teatralnym zamieniono rowery na buty biegowe, a ostatni etap rywalizacji odbył się w pięknej scenerii Krakowskiego Przedmieścia i ulicy Karowej. Meta, jak przed rokiem, przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

Enea 5150 Warsaw to nie tylko indywidualny wyścig dorosłych. To także rywalizacja dzieci oraz zmagania 3-osobowych sztafet. W sobotę, 10 czerwca, swoich sił spróbowali najmłodsi miłośnicy sportu w ramach IRONKIDS Warsaw. Zależnie od wieku uczestnicy do pokonania mieli od 100 do 400 metrów pływania w Zalewie Zegrzyńskim oraz 0,5 do 2 km biegu.

Marka Bakal prezentowała swoje produkty opracowane z myślą o osobach aktywnych: smaczne i naturalne batony Energy Natural Bar, Magnez Natural Bar oraz Protein Natural Bar, wyspecjalizowane mieszanki bakalii Bakal Sport, 4 ziarna do wypieku pełnowartościowego chleba. Oferta Bakal idealnie wpisała się w charakter całej imprezy. Świadczyło o tym duże zainteresowanie mieszankami bakalii i propozycjami ich podawania zarówno wśród gości imprezy jak i zawodników.

Więcej informacji znajdziecie na:

http://5150warsaw.com/

 

Gratulujemy sukcesów wszystkim zwycięzcom a organizatorom tak wyjątkowego wydarzenia!

 

 

Naszych produktów szukaj m. in. w:

Dołącz do nas na Facebooku

Konkursy, nowości, eventy - chcesz być na bieżąco?
Wpisz swój e-mail.

Zapisz się na newsletter!

Przejdź do strony